2004-03-23 1:48 p.m.

Mittesuitsetajad, barrikaadidele!

Ei, ma ei ole seda kohta hüljanud.

Huvitav, miks enamustes Eesti toidukohtades (okei, Tallinna, Tartu ja Pärnu toidukohtades) on suitsetajate alad ilusama sisedisainiga ja mugavamad kui mittesuitsetajate omad? Miks mittesuitsetajate lauad on vastu kõlareid või nii ukse all, et külm hakkab? Ma tõesti ei saa sellest aru, miks on vaja mittesuitsetajaid diskrimineerida, miks need halvemad kliendid on? Muuhulgas, ma tean üht erandit: Ami-Jas on mittesuitsetajate ruumid lahedamad. Need on väikesed eraldi kabinetid, sõbralikud ja privaatsed. Samas on ka üks suurem, kardinatega eraldatav ruum, et kui sa tahad teiste laudkondade lähedust tunda, siis on ka see võimalik.

Ma käisin eile BogaPottis, mis on väga lahe koht ja loomulikult selle ülemine korrus (lae all ja rõdul) on suitsetajatele.

Mina vist keelaks üldse avalikes kohtades suitsetamise ära. Teiste tervise rikkumist ei tohiks ikka lubada, oma tervise üle on küll inimesel õigus otsustada, aga teise...

|
Permalink sellele postile2004-02-23 10:47 p.m.

Miks ei ole neid häid asju. Lumi on.

Huvitav, miks poodidest kaovad ära need asjad, mida mina osta tahan. Näiteks rosinasaiakesed. Küüslauguga merevaik. 30den sukapüksid. Balbiino shokolaaditükkidega jäätis. Nektariinid... Noh, pika otsimise peale ikka leiab, aga huvitav fenomen on see, et seni kuni ma neid veel ostma ei ole hakanud, seni neid on. ja nendes poodides, kus ma tavaliselt ei käi, neis ka on.

Nektariinidega on vist hetkel lihtsalt see hooaja probleem. Ja Eestil ei ole Indiaga head äritehingut, sellepärast ei ole mangomehu juba ammu.

Aga headest asjadest rääkides ma nägin ükspäev sellist lund, mis oli väga õhuke, sädeleb ja tõuseb maast kõrgemale. Peaaegu on kuulda sellist heliefekti ka, nagu filmides sellise lume puhul. Mul on väga hea meel, et see päriselt olemas on.

|
Permalink sellele postile2004-02-22 4:03 p.m.

Kummelil on suve lõhn

Mul on nüüd kummelitee periood. Tavaliselt ma tegelikult rohuteesid ei joo, aga millegipärast olen juba terve nädala joonud kummeliteed. Seda on hea juua, sest kui sa jood näiteks kolm tassi järjest, siis ei lähe üldse ärevaks, nagu hariliku tee või kohvi tagajärjel.

Siis ma mõtlen juba nädal aega, et peaks Kittyga lõunale minema. Sest ta on tore ja ma pole temaga umbes aasta aega rääkinud (IRL, ma helistasin talle kuskil veebruari alguses), aga ma loen koguaeg tema veeblogi.

Huvitav, mis on Kitty ja kummelitee seos (kui see va k täht kõrvale jätta)

| Permalink sellele postile2004-02-15 10:07 a.m.

Kunas Sina pidurdad?2004-02-04 4:20 p.m.

I've got a birthday ... One day..2004-02-01 11:54 a.m.

Nine balls

Piljardit võiks mängida niimoodi, et igalühel on kindel arv lööke. Siis võib mängida nii, et võidab see, kes nendega rohkem palle sisse lööb. Aga veel huvitavam on mängida lihtsalt tavalist nine-balls-i, ainult fikseeritud arvu löökidega. Ja siis kui löögid otsa saavad, aga üheksa pole veel augus... Siis mängib teine edasi, seni kuni üheksa jõuab auku või saavad tema löögid ka otsa. Ja kui üheksa on ikka veel laual, siis on viik. See on päris vahva idee - ma arvan, et ma proovin järgmisel korral niimoodi.

Aga tegelikult ootab mind nüüd ees üks töökas päev, mille raames tuleb suur hulk minu ideid panna paberile, konkretiseerida ja nende abil hiljem veenda rahastajaid, et just niisuguseid asju tulebki toota. Hea, et ma vähemalt ise olen selles veendunud.

Ja kes mu tuba võiks koristada?

|
Permalink sellele postile2004-01-30 11:19 p.m.

Kes kirjutas selle loo "Maanteeviisakus"?

Sõitsin Tallinnast Tartusse ja minu ees sõitis üks Võrust pärit väiksemat sorti rekka, kes ilmselgelt maanteeviisakusega üle pingutas. Või jäi tal suunatuli kuhugi kinni aeg-ajalt. Või oli tal mingi kompulsiivne häire, et iga kord kui keegi taha tekib, siis näitame paremat suunda. Paaril korral, kui autojuht teda pimesi usaldas, mõtlesin, et nüüd ma näengi selle laubaka ära Tallinn-Tartu maanteel. Aga vedas.

Tegelikult ma ei teagi, mis on häirivam, kas see kui rekkajuht sind ei abista või see kui ta üle pingutab. Vist ikka see esimene, sest tegelikult sa ju ikka ise ka kontrollid enne kui mööda sõidad. Üldjuhul.

Mingi tegelane oli Hiiu pubi parklas suutnud mu suunatule klaasi auto küljest maha sõita. Õnneks vedeles see ainult ühe auguga sealsamas maas. Kleepisin teda siis superattackiga tagasi, olles enne ka teipi proovinud. Teip ei taha talvel auto külge jääda, kui sul garaazhi ei ole. Aga superattack on veel parem, sest see töötab ja ei ole näha ka, et attackitud.

Kas teie jätate oma nimekaardi auto külge, mida olete vigastanud, aga kuidagi ei ole aega oodata, kuni omanik välja tuleb?

|
Permalink sellele postile2004-01-30 12:08 a.m.

Kas reklaam on kunst?